Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Nejnovější recenze ze sekce Vertikutátory

Gardena EVC 1000

Gardena EVC 1000

Přidáno: 30. října 2018

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Lehce ovladatelný, skladný, trávník je krásně ošetřený
  • Nižší úchop držadla, pro vyšší osoby možná trochu nepraktické

Einhell GC-ES 1231 3420610

Hecht 5642

Ověřený zákazník Haus Spezi Zvolenský

Přidáno: 25. října 2018

Zakoupeno v Haus Spezi

Po prvním použití jsem ocenil sílu motoru, jinak bez problémů

Ověřený zákazník CB PROLES a.s. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. října 2018

Zakoupeno v CB PROLES a.s.

• Naprosto super hráběna vyhrabání staré trávy a mechu.Samy se čistí!!!

Matěj Kožíšek Matěj Kožíšek

Přidáno: 11. října 2018

• Nic mě nanapada
  • Špatný úhel nožů.

Naprosto nechápu recenze chvalící tento výrobek. Pracuji jako zahradník na Děčínském zámku a plochy které jsou každoročně potřeba vertikutovat jsou poměrně značné. Tyto hrábě jsou zcela jasně nejhorší jaké se mi kdy dostaly do ruky. Díky ùhlu nožů, který výrobce použil, fungují korektně v poloze kdy je násada v podstatě rovnoběžná s podkladem. Rozhodně s nimi nejde pracovat ve stoje. Na Fiskars výrobky přitom nedám dopustit, ale koupě těchto hrábí je vyhozením peněz.

Ověřený zákazník MALL.CZ Lečo

Přidáno: 10. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Poměr cena - kvalita

WOLF-Garten AMBITION V 346 E

WOLF-Garten AMBITION V 346 E

Fanda Fanda

Přidáno: 9. října 2018

• Vyčesávání a prořezávání trávníku jsou na dobré úrovni
  • Slabé a nekvalitní plasty
  • Nekvalitní elektroinstalace
  • Malý koš

Samotné provedení práce zvládá dobře, ale velkou slabinou jsou plasty. Po prvém roce t.j. po dvou vertikutací, ačkoliv koš byl naplněn jen zpola, praskl úchyt koše. Vyrobil jsem nový a pro jistotu jsem pracoval bez koše, pak praskl výklopný kryt na stroji. Vystužil jsem jej plechem. Po skončení sezony jsem jej funkční uložil. Letos na podzim jsem jej chtěl opět použít, ale už se nerozběhl. V servisu prohlásili, že je vadný motor a oprava by měla stát 3900,- Kč. To už si mohu koupit rovnou nový. Ne však tento výrobek.
Rozhodně nedoporučuji !

Kvalita provedení: Špatná
AgriFab AF 294

AgriFab AF 294

Přidáno: 9. října 2018

• Vyhrabává jako drak
  • Dobrá cena
  • Zvedací páka je mimo dosah obsluhy, musí se zastavit a vystoupit

I přes chatrnou konstrukci funguje výborně. Zatížil jsem dvaceti kg, tak, aby byly hroty při jízdě ohnuty dozadu, pak vyhrabává skvěle. Myslím, že se to dá srovnat s motorovým vertikutátorem za osminásobnou cenu s trojnásobně menším záběrem, který jsem používal dříve. Samozřejmě půda není čistě do hloubky prořezaná, ale jen jakoby vyškrábaná, ale to je v pořádku a účel to plní perfektně. Záporem pro někoho může být kompletní montáž. Jsou použity šrouby s imperiálními rozměry (made in USA). Jsou zbytečně dlouhé, což ve spojení s maticemi Nylock je dost otravná práce. Návod není český, ale podrobný, obrázkový, takže bez problémů. Bohužel v mém případě v balení chyběly součástky, což prodejce perfektně a rychle vyřešil. Pochvala! Dost velkou nevýhodu vidím v tom, že ovládací páka je (alespoň v mém případě) mimo dosah obsluhy. Při zvedání a spouštění kol je třeba zastavit, vysednout atd. Při přejíždění úseků, které nechceme poškrábat, roztrhat, přetrhnout a pod. to může být dost obtěžující. Za dobré peníze účinný stroj. Časem se ukáže, co vydrží konstrukce z ohnutých plocháčů a jaký bude skutečný efekt pro trávník.

Fieldmann FZV 4001-E

Fieldmann FZV 4001-E

Ověřený zákazník Electro World Josef

Přidáno: 6. října 2018

Zakoupeno v Electro World

Tento produkt byl námi vybrán pro cenovou dostupnost,zatím nevyskoušeno.

Ověřený zákazník AMAT nářadí koulombo

Zakoupeno v AMAT nářadí

• dělá co má

Ověřený zákazník Melichar CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v Melichar CZ

• nemam vyrobek hecht ale Al-ko

Ověřený zákazník tipa.eu Karel

Zakoupeno v tipa.eu

Poměrně levny a docela spolehlivý

Hecht 5641 2in1

Hecht 5641 2in1

Maroš Maroš

Přidáno: 30. září 2018

• dělá to na co je určen
  • po pul roce odstavení už nejde nastartovat. podle Odborníka špatný zapalovací modul.

Na to že je to nový stroj -od jara tak za mě nee. Napřed dodání místo týdne až za měsíc, teď nefunguje takže z celého roku jsem ho mohl použít asi tak 3 dny. Za mě jen vyhozené peníze.
Koupeno v Kamenné prodejně v Hranicích na Moravě.

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v BScom s.r.o.

Po tak krátké době se těžko může produkt ohodnotit. Vertikutátor po dvou dnech provozu přestal fungovat. Zřejmě odešel motor. Důležité je, že do týdne jsem dostal nový. Během jednoho dne jsem dokončil ošetření trávníku bez problému. S výrobkem jsem spokojen. Jestli je opravdu dobrý poznám až po letech užívání.

EINHELL GC-SC 2240

EINHELL GC-SC 2240

Ověřený zákazník iZelezarstvi uživatel

Přidáno: 25. září 2018

Zakoupeno v iZelezarstvi

v první řadě není to nějaká vysoká řada, ale z těch vertikutátorů co se prodávají tak asi nejrozumnější koupě co se týče 4 taktního motoru, výkonu, síly a možností nastavení. Součástí je i koš, který se sice moc nedokáže zaplnit až po okraj jako třeba u sekačky, ale je to asi tím, že toto není primárně sekačka. Nevyvine takový podtlak jako rotující nůž u sekačky. Má pouze prořezávací nože, nemá drátky na válci, ale to si musí každý rozmyslet sám co potřebuje. Otázka ceny. Ovládání v pohodě, motor startuje na první pokus. Motor je nějaký "univerzální" 4 takt Einhell vypadá kvalitně, snad i dlouho vydrží. Síla dostačující i pro hlubší provzdušnění. pokud nezajíždíte do půdy, ale jen vyčesáváte starou trávu či binec z trávy, ani nemusí běžet na max otáčky. Jen je hlučnější, v porovnání s americkým 4-taktem B&S na sekačce Al-Ko za 20 000,- je to znát. Prostě tlumící část výfuku a motoru jako takového není tak dokonalá. Každopádně tento vertikutátor za tu cenu asi nejlepší koupě, šel bych do toho znova. Kvalitní provedení, pevně hrubé plechy, nic se nekroutí, nevrže, kvalita.

Ověřený zákazník FISKARS-shop.cz Irena

Přidáno: 25. září 2018

Zakoupeno v FISKARS-shop.cz

• Dobře se s ním vytrha mech

Fieldmann FZV 4005-E

Fieldmann FZV 4005-E

Přidáno: 24. září 2018

• silný motor

silný motor, dobře sbírá i když koš je malý

AL-KO 38 P Combi Care Comfort

AL-KO 38 P Combi Care Comfort

Ověřený zákazník DANESI s.r.o. PETE

Přidáno: 23. září 2018

Zakoupeno v DANESI s.r.o.

S výrobkem jsem pracoval pouze jednou krátce a proto nemohu komplexněji výrobek zhodnotit.

Fieldmann FZV 4005 + FZO 5010 rukavice

Fieldmann FZV 4005 + FZO 5010 rukavice

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 22. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• plynulá nastavitelnost výšky nožů

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. září 2018

Zakoupeno v Penzo.cz

• Po cca 150m2 došlo k závadě.

S rychlostí dodávky spokojenost. Bohužel po cca 150m2 došlo k závadě na mechanické části a musel jsem reklamovat. Oceňuji přístup technika p.Svítka a jeho vstřícnost. Hodnotit budu až po vyřízení reklamace.