WOLF-GARTEN UV-35 B

2400 W
Pojezd
35 kg

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Kvalitní, robustní a výkonný stroj na zahradu. S ohledem na velikost zahrady 3000 m2 jsem vždy využil služeb půjčoven nářadí. Nyní jsem se však již rozhodl stroj koupit a nelituji. Váha stroje, velikost kol a tvar rukojeti zajišťují velmi lehké a příjemné ovládání stroje. Motor je výkonný a jeho hlučnost jen o proti stojům z půjčovny mnohem nižší. Stroj má za sebou prvních 6000 m2 (vertikutace do kříže) a mohu uvést, že je to opravdu kvalitní pracant.

• výborně prořezáno
    • dobrý sběr do koše

Celková spokojenost.

• , zakoupeno v Mountfield

• Zatím jsem jej použil pouze jednou, ale na velké ploše.
    • Po nastavení správné výšky vertikutace (bral zeminu) byla práce jednoduchá a docela rychlá.
    • Výsledek SUPER.
    • špatně označená poloha sytiče - musel jsem odzkoušet, kdy je v poloze zapnuto/vypnuto
    • časté vysypávání koše (možná to také souvisí se zanedbáním trávníku)

Typ pohonu
2400 W
Pojezd
35 kg

Benzínový vertikutátor WOLF-Garten UV 35 B

Benzínový vertikutátor WOLF-Garten UV 35 B. Vertikulační systém 30 nožů (15 dvojitých), 14 dvojitých pružin. Sklopná rukojeť. Komfortní kola. Sběrný koš není součástí dodávky. • pracovní záběr: 35 cm • motor: 2,4kW (3,5 HP) • hlučnost: 93 dB(A) • hmotnost: 35 kg • plynulé nastavení pracovní hloubky • 15 dvojitých nožů,14 dvojtých pružin • kuličková ložiska • transportní poloha • sklopná rukojeť • kola s gumovými běhouny • dodatečné vybavení: sběrací koš TK 40, nutno objednat zvlášť

Toto zboží objednáváme na zakázku přímo z výroby v Německu, proto požadujeme zálohu ve výši 20 % předem.

• výborně prořezáno
    • dobrý sběr do koše

Celková spokojenost.

• , zakoupeno v Mountfield

• Zatím jsem jej použil pouze jednou, ale na velké ploše.
    • Výsledek SUPER.
    • časté vysypávání koše (možná to také souvisí se zanedbáním trávníku)

• Průměrná kvalita.
    • Koupil jsem na základě recenzí.
    • Otřesná výměna oleje. Teče všude, kde nemá.
    • Doporučuji k výrobku koupit odsavačku na provozní náplně (benzín, olej)
    • Startování za tepla se u mého stroje nedaří. I když je zahřátý nelze bez sytiče nastartovat a pak rychle přepnout zpět, jinak zdechne.

Koupil jsem na základě recenzí na Heuréce. Zkušenost špatná s výměnou oleje. Je to horor.Oproti motorové sekačce a kultivátoru, hrůza.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• po nalití oleje a benzínu motor naskočil na první zatažení
    • v dodávce nebyly olejové náplně nutno dokoupit

po prvním použití vše OK

• , zakoupeno v Mountfield

• Výkonný, kvalitní výsledek práce, dobře ovladatelný
    • špatné nalévání oleje do motoru.

Opravdu odvádí kvalitně to co jsem od něho čekal. Hráběmi bych to co tento stroj z trávníku nedostal. Doufám, že bude dlouho spolehlivý.

• , zakoupeno v Mountfield

• Slušný nástroj za dobré peníze

Stroj s výborným motorem a kvalitním dílenským zpracováním v dané kategorii.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

Zatím jsem použil k práci na dvou zahradách a nemám připomínek.

• Slušný výkon
    • Kvalitní práce

Jsem spokojen. Stačilo doplnit olej a benzin. Motor naskočil na první start. Zetím OK !!!

• naprostá spokojenost

vřele doporučuji