WOLF-Garten Expert UV 40 B

Objem koše
60 l
38 kg

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

S výrobkem jsme spokojeni, protože má i drátky na vyhrabávání.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zatím výrobek nebyl použit v provozu.

• Robustnost
    • Vyčesávání i prořezávání v jednom
    • Síla stroje
    • Příjemná manipulace i při vysoké váze stroje
    • Kvalitní dílenské zpracování
    • Zatím nestartuje hned, ale uvidíme časem, až se stroj zajede
    • Výfuk je blízko konstrukce madel, tak budu sledovat, zda má vliv na opotřebení konstrukce

Typ pohonu
60 l
38 kg

Pro plochy: 1 000 m²
Šířka záběru: 40 cm
Typ motoru: Briggs & Stratton 4-taktní motor 127 cm³, 2,2 kW, 3 600/min.
Šasí: Ocel
Ložiska: Kuličková ložiska
Nastavení výšky: Centrální plynulé

Vertikulační systém: 34 nožů (17 dvojtých nožů)
Transportní poloha
Skládací rukojeť se 2-mi částmi
Měkká rukojeť
Komfortní kola

Dokumenty

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

S výrobkem jsme spokojeni, protože má i drátky na vyhrabávání.

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zatím výrobek nebyl použit v provozu.

• Robustnost
    • Vyčesávání i prořezávání v jednom
    • Síla stroje
    • Příjemná manipulace i při vysoké váze stroje
    • Kvalitní dílenské zpracování
    • Zatím nestartuje hned, ale uvidíme časem, až se stroj zajede

• , zakoupeno v wolfgartennaradi.cz

• velmi dobrý kvalitní stroj spokojenost
  • , zakoupeno v wolfgartennaradi.cz

• Skvěle vyčesává a prořezává trávník

• Solidní konstrukce,
    • výborný motor,
    • výkonný,
    • vhodný i na větší plochu.

Na radu pána, který dělá servis této značky na okraji Prahy 4 jsem zakoupil tento stroj a jsem velmi spokojen.
    Dělíme se o něj celá rodina. pracuje i na větším pozemku. Elektrické vertikutátory už nechci, nic nevydrží. Je to investice, která se vyplatí.

• , zakoupeno v wolfgartennaradi.cz

cekam na zari ,pak se pozna

• , zakoupeno v Českázahrada.cz

• Zatím po prvním použití spokojenost .

Výrobek splnil očekávání.

• kvalitní provedení
    • osvědčený motor
    • skvělý výsledek při práci
    • výborné ovládání
    • jednoduchá údržba
    • 40cm záběr
    • Nenašli jsme vůbec nic

Chtěli jsme pořádný stroj. Tahání kabelu u elektrické verze je otravné, hlavně na větší ploše. Vyzkoušejte a pochopíte, že obnova trávníku může být zábava.