Právě běží Dny dopravy zdarma. Nakupte za více než 300 Kč u e-shopů označených ikonou a neplatíte za dopravu.

Recenze Riwall REV 3815

Zakoupeno v Elektrochram

• Tichý.
  • Výkonný.
  • Lehce ovladatelný.
  • Snadno přenosný a skladný.
  • Vizuálně zajímavý.
  • Hned jsem musel reklamovat, zdvih předních kol vůbec nedržel polohu + koš se rozpáral. Po opravě a vyzkoušení zatím obojí funkční.

Poměr výkon/ cena slušný, i když je to jen lepší plastová hračka pro dospělé. Ale pro běžné okrasné trávníky okolo domu do cca. 150 m2 dvakrát třikrát ročně bohatě stačí. U nastavování polohy hloubky záběru bych příště volil mechanické nastavování jednotlivých kol pomocí ocelových zarážek.

Expander

Přidáno: 19. dubna 2017

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• jednoduchá obsluha (spouštění, váha, nastavení), jednoduché přehození válců
  • dobře plní koš
  • ochotný servis, který mi zaslal díl po drobné reklamaci
  • motající se kabel (ale s tím se předem počítalo, na těch pár použití v roce a upravovanou plochu by benzínový byl zbytečný luxus)
  • velice rychle plný koš, což je ale běžné u všech vertikutátorů a je lepší co nejvíce posekat / posbírat sekačkou před či po použití vertikutátoru
  • z výroby byl špatně poskládaný nožový válec, ale naštěstí šel opravit doma a servis ochotně poslal poškozený díl, viz Pro

Celkově splnil očekávání. Doufám, že spokojenost vydrží dlouhodobě!

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník GARLAND distributor, s.r.o.

jiří.

Přidáno: 5. dubna 2017

Zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

• trávník na zahradě splnil moje očekávání

doporučuji tento produkt i ostatním.

Ověřený zákazník STROJE-SHOP

Přidáno: 23. března 2017

Zakoupeno v STROJE-SHOP

• Široký záběr 38 cm
  • Velký koš 50 litrů
  • silný motor 1500 w
  • Nenaplní koš
  • Koš se špatně nasazuje
  • Výška nejde zajistit a sama se mění

Ke koupi jsem se rozhodl na základě recenzí. Zkoušel jsem zatím jen vyhrabovat drátěným válcem. Myslím že vyhrabování funguje v celku dobře. Z recenzí jsem vyčetl že i když je koš celkem velký, za chvíli je plný. Přesto jsem zkusil chvíli jezdit s košem, vždy asi po 5 metrech už zůstávala vyhrabaná tráva na zemi a to i když koš byl naplněný tak z půlky. Další věc je že jse koš celkem špatně nasazovat. Dal jsem ho tedy dolů a pokračoval bez něj. Další věc je že kolečko k nastavení výšky se po nějaké dobe vyhrabování stejně otočí a výška je jiná, nevím jestli je to chyba, ale po tom co jsem to asi 2x nastavil a zase se to samo otočilo jsem to neřešil. Vyhrabal jsem asi 20 koleček trávy, protože na podzim jsem nevyhraboval. Pokud by se to ale vzalo ještě jednou, určitě bych ještě nahrabal spustu mechu a suché trávy.

Ověřený zákazník KASA.cz

Přidáno: 16. dubna 2016

Zakoupeno v TEshop

kvalitní pomocník

Kvalita provedení: Výborná
Ověřený zákazník ELVA PROFI s.r.o.

Aleš Koranda

Přidáno: 13. dubna 2016

Zakoupeno v ELVA PROFI s.r.o.

• Splnil očekávání.
  • Malá hlučnost
  • Výkon dostačující

Velký pomocník pro údržbu trávníku. Dlouhou dobu jsem vyhrabával starou trávu ručně hráběmi na to určenými a ta dřina byla strašná. S tímto pomocníkem je to velká zábava a práce odvedená na 200%. Je vybaven dvěma výměnnými válci (jeden na prořez trávníku a druhý na vyčesávání) každý výrobek to nemá. Rychlá montáž po vybalení z krabice a po práci a vyčištění opět rychlá demontáž a uschování do krabice na další (jarní, podzimní) použití. Po zkušenosti ze silnějším benzínovým strojem z půjčovny, tento bohatě postačuje. Všem doporučuji (i kabel 220V co se tahá s sebou se dá přežít) :-)

Přidáno: 13. dubna 2016

• kvalitní výrobek
  • design výrobku

vřele doporučuji

krónos

Přidáno: 11. dubna 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Lehké a praktické ovládání, široký záběr, perfektní vertikutace- pokud funguje.
  • Stroj pracoval za ideálních podmínek - velmi nízká tráva, ani sucho, ani mokro, nastaven na nejnižší možný záběr, časté přestávky - nedocházelo k žádnému přehřátí - a přesto hned první den (!) náhle prudce zadrhnul, zakouřilo se a konec.
  • Odpracoval maximálně 2 motohodiny.
  • V autorizovaném servisu vydali protokol, že je neopravitelný.

Technicky je tento stroj dle mého názoru vyřešen dobře.
Avšak kvalita materiálového provedení je dle mého názoru přímo odstrašující.
Navíc dle některých informací se výrobce k reklamacím v záruční době staví - mírně řečeno - velmi liknavě či dokonce odmítavě (!)

Kvalita provedení: Špatná

Mykhaylo Kotlarov

Přidáno: 11. dubna 2016

• Poměr cena/výkon.

S výkonem naprostá spokojenost. Nesrovnatelně usnadní práci oproti mordování se s vertikutačními hráběmi.

Ověřený zákazník Nakupka.cz

Irena

Přidáno: 6. dubna 2016

Zakoupeno v Nakupka.cz

• Široký záběr, lehce se s ním jezdí, má velký koš, který ale stejně nestačí, skládací rukojeť pro transport nebo uložení, cena.
  • Po prvním použití nic.

Zatím jsem nadšená. Provzdušňovač jsem vybírala podle parametrů, které jsem si stanovila, protože ho mám dohromady s dcerou, která má oproti mně velikou zahradu ( šířka záběru, 3 v 1, příkon...). Původně jsem uvažovala o benzínovém, ale vzhledem k použití pouze několikrát ročně zvítězil Riwall REV 3815.

Ověřený zákazník Penzo.cz

Přidáno: 5. dubna 2016

Zakoupeno v Penzo.cz

• lehký - dobře ovladatelný

výrobek doporučuji

Ověřený zákazník mamtechnika

Přidáno: 3. dubna 2016

Zakoupeno v mamtechnika

• rychlá a jednoduché ovládání a servis
  • koš

tichý a odolný vertikutátor

Reakce obchodu  mamtechnika

Dobrý den.
Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
Budeme se těšit na vaši další návštěvu v kamenné prodejně
nebo v internetovém obchodě http://www.mamtechnika.cz
+420 603 487 786

• Otáčky (ot/min) 3800
  • Typ motoru 230V, 50Hz
  • Nastavení výšky nožů plynulé / -12/+5 mm
  • Frézování válec se 18 ocelovými noži
  • Provzdušňování válec s ocelovými dráty
  • Objem koše (l) 50
  • Podvozek PP
  • Hmotnost (Kg): 16.00
  • Rozměry balení (cm): 60 x 49 x 30.5

• nezbytný pomocník pro ty, kteří chtějí krásně zelený, hustý a zdravý trávník
• krásný a elegantní desig
• 1.500 W pro dlouhou životnost a dostatečnou sílu i na méně udržovaných trávnících
• silný motor a velký záběr umožňuje udržovat i pozemky kolem 1.000 m2
ergonomická měkčená rukojeť
• skládací řidítka pro snadný transport i úsporu místa při skladování
• plynulé přestavění hloubky záběru velkým otočným ovladačem na vrchu stroje
• nadstandardně objemný sběrací koš s rukojetí a velkým otvorem pro snadné vysypávání
• koš je vyroben z odolného textilu, snadno se složí a zabírá tak minimálně prostoru
• široký výhozový tunel
• snadná výměna válců pro frézování a provzdušňování. Uložení válců v ložiskách.
• ocelové nože se zařezávají do země a čistí půdu pod drny od nečistot, posekané trávy, zfilcovatělého mechu ap. Dále rozruší ztvrdlý povrch zeminy a prokypří půdu, která potom lépe přijímá vláhu a živiny. Rozříznutím nových výhonků odnožujících trav se podpoří jejich růst a dochází k zahušťování trávníku a naopak se omezuje růst dvouděložných plevelů.
• ocelové dráty pročešou trávník a odstraní z něj nežádoucí zbytky na povrchu, jako mech, starou plsť či odumřelou trávu

Petra

Přidáno: 24. března 2016

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Lehký, výborná manipulace, perfektně pracuje.

Je to náš první elektrický vertikutátor a proto jsme měli obavy. Zatím jsme si půjčovali vždy benzinový. Byli jsme opravdu mile překvapeni. Naši zahradu cca 800 m2 zvládl na jedničku. U benzinových dost často "překáželo" šasí - bořilo se do trávníku, ale u tohoto nic takového nehrozí. Je malý a proto krásně protrhá i drobné výmoly. Pochopitelně překáží kabel, ale dvakrát do roka se to dá přežít. Za nás výborná volba!!

Ověřený zákazník KASA.cz

Ante

Přidáno: 17. března 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• cena (cca 3.000,-Kč)
  • větší hmotnost (nutnost)
  • 4 velká kola (tolik se neobalí humusem jako třeba u jiných značek)
  • designový krasavec

Pro mě luxusní mašina. Je s tím sice relativně dřina, ale když si vzpomenu, že to co s touhle mašinkou dělám 30 minut bych hrabal několik hodin a hráběmi by to nebylo tak dokonalé...
Příští nákup zvážím zakoupení vertikutátoru benzínového. Sice bude větší rámus, ale zase pohoda bez kabelu. Ta prodlužovačka fakt dost překáží...
Za asi půl hodiny jsem udělal (dráty na mech, ne nože na prořez) s přehledem asi 80m2. Samozřejmě s nenasazeným košem, protože ten se skoro naplnil po ujetí cca 3m dráhy! Z těch 80m2 mám na zahradě kupu - odhadem tak půl kubíku... Je to kvalitní jemný materiál - základ do kompostu.
"Vertikutátor Riwall REV 3815, 3 in 1" každopádně vřele doporučuji. Je to dříč a jen čas ukáže, jestli se někdy-někde-něco zlomí/přestane fungovat...

Přidáno: 7. listopadu 2015

Zakoupeno v domacitechnika.cz

• Velmi dobře se s ním pracuje, celou zahradu asi 800m2 jsem provzdušnil s nasazeným košem který mi velmi vyhovuje.

Jan Malicher

Jan

Přidáno: 30. září 2015

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• perfektní vertikutace
  • koš je kapacitně nedostatečný, nepoužívám

silný a dobrý vertikutátor, plnící předpokládanou funkci 100%, proto je záchytný koš naplněný po ujetí 20m ...

Reakce obchodu  Českázahrada.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, tento stroj vypadá opravdu slibně - zatím všechny běhají bez problémů, dovolil bych si reagovat na sběrný koš, ty jsou problematické i u profi strojů, prostě tam není dostatečný proud vzduchu, který by koše plnil a navíc toho materiálu je tolik, že je koš hned plný, takže kdo vertikutátory zná a používá, ví, že koš většínou nepoužije a sesbírá si to například sekačkou :) Vaše Českázahrada.cz

Ověřený zákazník GARLAND distributor, s.r.o.

Přidáno: 5. července 2015

Zakoupeno v GARLAND distributor, s.r.o.

:-)

Ověřený zákazník EURONICS

Přidáno: 11. května 2015

Zakoupeno v EURONICS

• rychlý, lehký při práci, žádná dřina
  • pozor na nerovný povrch

Zatím jedno použití na malé ploše.
Nemám porovnání s jinými vertikutátory.

Ověřený zákazník Shopping.cz

Přidáno: 15. dubna 2015

Zakoupeno v Shopping.cz

• Snadná manipulace - výměna nožů.

technické parametry odpovídají potřebě

Gardena EVC 1000