Hecht 1650

30 l
16 kg

• , zakoupeno v Namir.cz

• přichycení kabelu

údržba trávníku;zatím jsem spokojen; pro obsáhlejší zhodnocení nemám zatím dost zkušeností s produktem;ano

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Vcelku lehký. Jednoduše nastavitelná hloubka.
    • Jednoduchá výměna nožů za dráty.
    • Všechno je z plastu.
    • Nepřišel jsem na to, jak našponovat řemen. Podle mě to nejde
    • Při větším záběru samozřejmě prokluzuje. Tím pádem
    • naprosto zbytečných 5 stupňů hloubky.

za ty peníze nemůžete čekat profi nářadí. Na menší zahradu je to v pohodě. Cena odpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• Šasi: plastové
  • Hmotnost: 16 kg
  • Sběrný koš: 30 l
  • Plošný výkon: 1100 m2

HECHT 1650 Combi 2v1 je travní fréza a travní provzdušňovač v jednom s motorem 1600 W.

Díky vertikutátoru budete mít celoročně krásně zelený a hustý trávník - vertikutátor odstraňuje mech, zbytky rostlin a provzdušňuje kořenový systém.

Hecht 1650 Combi 2V1 disponuje 5-stupňovým nastavením hloubky, má 14 ocelových nožů a válec s ocelovými drátky.

Vzájemná výměna travní frézy a trvního provzdušňovaše je velmi jednoduchá.

Sběrný koš o obsahu 30 litrů.

Vhodné pro plochu okolo 1100m2.

Frézovací válec

Jeho použití se doporučuje 2x ročně, poprvé na jař a druhé použití se doporučuje v podzimním období, ideálně v měsíci září. Při použití frézovacího válce se z trávníku odstraní travní plst, zbytky rostlin a trávník se při tom prořeže.

Provzdušňovací válec

Provzdušňovací válec se doporučuje používat ve zbytku sezóny (v letních měsících), v době kdy nepoužíváte válec frézovací. Díky provzdušňování se z povrchu trávníku odstraňuje mech, zbytky rostlin atd.

4zákazníci nedoporučují produkt

• nízká cena
    • nefunkční a nepoužitelné, jako vše od Hechtu

Toto bylo druhé zařízení od Hechtu, které jsme pořídili. Bohužel, obrovská chyba. Totálně nefunkční, jakmile se nože dotknou země, zastaví se. První reklamace oznána, prý to seřídili. Druhá reklamace neuznána, prý nastavuji moc hluboký záběr.
    Stejně jako nefunkční sekačka od Hechtu za 17 000 kč. HECHT již nikdy nekupujte, výrobky nejsou použitelné!!!

• , zakoupeno v Namir.cz

• přichycení kabelu

• , zakoupeno v 123shop.cz

• Vcelku lehký. Jednoduše nastavitelná hloubka.
    • Jednoduchá výměna nožů za dráty.
    • Všechno je z plastu.
    • Nepřišel jsem na to, jak našponovat řemen. Podle mě to nejde
    • Při větším záběru samozřejmě prokluzuje. Tím pádem
    • naprosto zbytečných 5 stupňů hloubky.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• lehký dobře ovladatelný

spokojenost-doporučuji

• , zakoupeno v ElektroVoráček.cz

Zatím jsem neměl možnost s produktem pracovat. Dle rad svých známých je produkt za tyto peníze bezkonkurenční.

• slušná cena
    • absolutně nepoužitelný

již oři prvním použití sjel řemen a vytavil se zkrz umělohmotný kryt. po opravě sice pracuje, ale jakmile se zajede do hustší trávy začne prokluzovat řemen, který nejde napnout. Takže je vlastně k nepoužitelný.

• výborná obsluha
    • dobré doporučení a zajištěný servis v místě bydliště

výborná obsluha
    dobré doporučení a zajištěný servis v místě bydliště
    velmi dobře
    spolehlivost
    cenu

• Nic vzhledem k tomu že je nepoužitelný
    • Sklouzává řemen a propálí šasi.
    • Po opravě prokluzuje řemen.

Při prvním zakoupení po pár minutách práce sjel řemen a vytavil šasi. Technik konstatoval, že stroj má závadu o které se ví a že na to mají opravný KIT. Po opravě zase prokluzoval řemen. Po několika opravách mi bylo sděleno technikem, že stroj nejde opravit a vrátí mi peníze. Bláhově jsem uvěřil, že u další série je již problém vyřešen a ihned jsem zakoupil druhý stroj. Po pár minutách práce sjel řemen a Vytavil šasi. V servisu jsem chtěl ihned vrátit peníze, ale bylo mi sděleno, že reklamační řízení musí být vyřešeno opravou. Po opravě prokluzoval řemen. Opět jsem reklamoval a očekával ukončení rekl. procesu s tím, že mi budou vráceny peníze a já již zakoupím jinou značku u konkurence. Bohužel reklamační technik mi sdělil, že stroj nepoužívám dle návodu, jelikož je v něm hlína a ne tráva. Reklamaci neuznal. Nevím co by tam mělo být jiného, když hrabe noži do zeminy. Zajímavé je, že předchozí reklamace uznali. Zároveň popřel, že by stroj měl závadu z výroby, Ale recenze na těchto stránkách hovoří jasně. Zakoupeno i řešeno ve firmě WERCO.Koupi nedoporučuji, jak z hlediska stroje tak i přístupu servisu, kde si vymyslí cokoli, aby nemuseli přiznat vadný výrobek a následně vyřešit reklamaci ve váš prospěch.

• kombinace 2 v 1
    • plastové šasi
    • kolem malých koleček podvozku je úzký prostor, takže i při nabalení slabé vrstvy drhnou
    • plastové příchytky kabelu nedrží, už při prvním použití jsem je postrácel
    • chudý montážní předpis - držák přívodního kabelu není popsán
    • tento držák by měl mít zaoblenou objímku

rozumný kompromis mezi cenou a výkonem

• , zakoupeno v ZAHRADACB.CZ

• snad jen cena
    • Volná řemenice která nemá možnost napnutí.Motor jede ale při sebemenším záběru fréza stojí a to i na stupni 1!!!

Je to totálně k ničemu leda že by si to člověk dodělal. Pomohl mi na chvíli spray na řemeny a následovně čeká ůprava řemenice na soustruhu. Hecht rozhodně nebrat.