Hecht 1538

Objem koše
50 l
15 kg

• , zakoupeno v MALL.CZ

Šikovnej malej dobře se sním pracuje.Koš malej rychle se naplní ale vzhledem velikosti vertikulátoru dostačující.
    Trochu hůř se nasazuje ale když se na to přijde není problém.

• Poměr cena - kvalita

1500 W
Objem koše
50 l
15 kg

Elektrický provzdušňovač s příkonem 1500 W a šířkou záběru 36 cm, vybavený košem o obsahu 50 l. Provzdušňovač je vybaven nožovým válcem s 18-ti ocelovými noži. Součástí dodávky je i válec drátkového provzdušňovače.

Nastavení pracovní hloubky se provádí centrálně v rozmezí -12 až +10 mm. Šasi je zhotoveno z plastu, což napomáhá zachování jeho nízké hmotnosti, která je pouze 13 kg. Díky elektrickému motoru je u tohoto stroje vyžadována pouze minimální údržba. Samozřejmostí jsou pak zabudované bezpečnostní prvky, jako bezpečnostní spínač či odlehčovač pnutí kabelu umístěný na rukojeti.

Zdravý trávník potřebuje ke svému růstu dostatek živin, vzduchu, vody a slunečního světla. Při pravidelném sekání se do trávníku ovšem dostávají zbytky trávy, které mohou vytvářet tlením nepropustnou vrstvu. Tato vrstva nejen že brání přístupu vzduchu a živin do země, zároveň je ideální pro růst hub a plísní, které nejsou pro zdravý a pěkný trávník žádoucí. Proto je vhodné čas od času trávník prořezat a provzdušnit. Prořezávání (vertikutace) se doporučuje provádět 2x ročně, poprvé na jaře, podruhé v podzimním období. Prořezávací válec z trávníku odstraní travní plsť, zbytky rostlin a plevele a prořeže vrchní vrstvu zeminy. Tím se zlepší příjem živin, vláhy a vzduchu a podpoří se tím hlubší prokořenění travin. Zároveň dochází k prořezání travních výběžků, čímž se podpoří tvorba nových výhonků a trávník tak houstne a zmlazuje se.

Provzdušňování (aerifikace) se doporučuje provádět po zbytek sezóny. Šetrně rozruší zhutnělou půdu, z trávy vyčeše zbytky po sečení a jiné nečistoty, tím odstraní neprostupný krunýř stařiny a zlepší výměnu půdních plynů a příjem vláhy.

Parametry:
Příkon 1500 W
Počet nožů 18
Nastavení výšky -12 až +10 mm

• , zakoupeno v MALL.CZ

Trochu hůř se nasazuje ale když se na to přijde není problém.

• Poměr cena - kvalita
  • , zakoupeno v AMAT nářadí

• dělá co má
  • , zakoupeno v Melichar CZ

• nemam vyrobek hecht ale Al-ko

• Urcite splnil svuj ucel. Mam krasny travnik
    • Spatne se nandava kos. Nesedi a celkem to zdrzovalo.

Je urcen do 1200 m2. Ja jsem s nim udelal 2000 m2 a vydrezl. Vykon dostatecny, jenom ten kabel jsem si dvakrat preseknul, ale to asi nebude uplne chyba stroje . Za me rozhodne chvala. Urcite nesklamal a spis hodne překvapil.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Použila jsem zatím jednou ale dobře vyhrabe suchou trávu a dobře lítá do koše. Koš je z měkčího plastu a manipulace s ním , pří zacvaknutí do drážek, chce trpělivost. Jinak spokojenost .

• , zakoupeno v mamtechnika

Jednoduše skvělý.....

• , zakoupeno v Jarabák.cz

Vertikutátor jsem si koupil na základě recenzí na Heureka.cz . Potřeboval jsem něco laciného a spolehlivého co bych mohl "oddělat" na svojí dost zanedbaný zahradě ( mech, břečťan, spadaný jablka, šišky a nerovný terén)
    Po pětihodinový práci jsem naprosto spokojen. Obsah koše 50.l je sice po deseti krocích naplněn, ale vzhledem k množství odstraněného mechu a trávy je to pochopitelné. Vzhledem k častému vypínání jsem rád, že jsem si pořídil elektrický vertikutátor a né benzínový.
    Příjemně mě překvapilo, že bez nějakých komplikacích dokáže mírně srovnat nerovnosti plochy trávníku.

• , zakoupeno v Jarabák.cz

• Dnes jsme produkt vyzkoušeli dobrý
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Ještě nebyla možnost to vyzkoušet.