Einhell RG-SA 1433

28 l
15.5 kg
Výškově nastavitelná rukojeť

• , zakoupeno v OK-shop

• Až na uvedené nevýhody to je velmi dobrý pomocník.
    • Výkonný, pohodlný na obsluhu.
    • Hlučnost přijatelná.
    • V porovnání s AL-KO 32 VLE, který mi dosloužil předtím, jsem velmi spokojený.
    • Obtížné nasazování koše.
    • Plnění koše nedokonalé.

Doporučuji. Po prvním použití vertikutace na trávníku 250-300qm udělal tolik práce, že si nedokážu představit stejnou práci ve stejné kvalitě zvládnout hráběmi, co se týká zdraví a námahy. A čas ušetřil taky hodně.

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Výborné drátkování, při 48 ks drátků (standardní jen 24 ks), a zcela komfortní (rychlé) otáčky válce + překvapivý výkon motoru.
    • Dosti malý koš, který se při vlhkém povrchu trávníku navíc ne úplně zaplňuje.

Dle mě při poměru cena/výkon/kvalita drátkování pozemku velmi výhodná koupě.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Bytelná konstrukce
    • Provzdušňovací válec součástí balení
    • 2 nastavení výšky madla (ale liší se jen o pár cm)
    • 3 nastavení hloubky vertikutace
    • V předchozích recenzích jsem četl o složitějším sestavování, ale přišlo mně to v pohodě (jen sběrací koš má zvláštní spojení).
    • Výška madla - mám 193 cm, je to na hraně, ale oproti Gardeně je to pořád dobré.

Vybíral jsem z mnoha vertikutátorů, požadavky byly - alespoň základní bytelné provedení, výška madla, rozumná cena. Nakonec vyhrál tento produkt, po projetí cca 100m2 vše ok, hluk normální (oproti benzínové sekačce výrazně tišší), jezdí se s tím v pohodě.

Typ pohonu
Objem koše
28 l
15.5 kg
Výškově nastavitelná rukojeť

2 v 1 - výrobek lze používat jako vertikutátor či provzdušňovač trávníku.

Bezpečnostní vypínač

Praktický držák na zeď 3x nastavení výšky s parkovací pozicí

Provzdušňovací válec

Ergonomická rukojeť

Technické parametry

• Přípojka: 230 V ~ 50 Hz
  • Příkon: 1,400 W
  • Záběr: 330 mm
  • Hloubka: 3x (3 / 7 / 9 mm)
  • Parking: 3 mm
  • Počet vert. čepelí: 20
  • Počet provzd. drátků: 48
  • Šířka čepelí: 1.5 mm
  • Kolečka přední: 175 mm
  • Kolečka zadní: 152 mm

• , zakoupeno v OK-shop

• Až na uvedené nevýhody to je velmi dobrý pomocník.
    • Výkonný, pohodlný na obsluhu.
    • Hlučnost přijatelná.
    • V porovnání s AL-KO 32 VLE, který mi dosloužil předtím, jsem velmi spokojený.
    • Obtížné nasazování koše.
    • Plnění koše nedokonalé.

• , zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• Dosti malý koš, který se při vlhkém povrchu trávníku navíc ne úplně zaplňuje.

Dle mě při poměru cena/výkon/kvalita drátkování pozemku velmi výhodná koupě.

• , zakoupeno v StavbaEU.cz

• Bytelná konstrukce
    • Provzdušňovací válec součástí balení
    • 2 nastavení výšky madla (ale liší se jen o pár cm)
    • 3 nastavení hloubky vertikutace

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• pro menší zahradu dobrý stroj
    • trávník čistí výborně
    • za tuto cenu dobrá volba
    • lehký, snadno přenosný
    • cenově dostupný náhradní válec
    • menší koš

dobrá volba, doporučuji, odolná plastová konstrukce, dobrý výkon, snadná obsluha

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• Šířku záběru v této cenové kategorii
    • Plastové šasi, ale za tuto cenu nelze jinak

Zatím spokojenost, ale použito pouze jednou

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• cena - výkon

Mám zahradu cca 1000 m2, stroj to zvládnul. Koš je malinký, ale s tím jsem počítal, vyhrabalo to tolik mechu a suché trávy, že jsem to musel prvně pohrabat nahrubo pěkně ručně a potom dosbírat sekačkou. Za mně palec nahoru.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Obecně sběrné koše u vertikutátorů jsou směšně malé.

Rozhodla cena, výkon motoru,recenze a doprava zdarma.

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• možnost použití nožů nebo pružin
    • dobrá cena
    • malý koš
    • někdy poškození trávníku

výhodný poměr ceny a výkonu

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• bezproblémový chod, již nože vyčesávají starou trávu, funguje opravdu dobře, drátky pak vyčešou zbytek
    • malý sběrný koš, hned zaplněn. možno jedzit i bez koše a následně sesbírat sekačkou

dlouho jsem vybíral jaký vertikutátor koupit a s tímto jsem opravdu spokojen, zatím použit dvakrát. v časopisu dtest obdržel 4.místo, což je za tuto pořizovací cenu skvělé a navíc skutečně funguje tak jak mám. Doporučuji.

• , zakoupeno v EuroKing

• výborné doporučení - test