Recenze EINHELL GC-SC 2240

Ověřený zákazník iZelezarstvi

uživatel

Přidáno: 25. září 2018

Zakoupeno v iZelezarstvi

v první řadě není to nějaká vysoká řada, ale z těch vertikutátorů co se prodávají tak asi nejrozumnější koupě co se týče 4 taktního motoru, výkonu, síly a možností nastavení. Součástí je i koš, který se sice moc nedokáže zaplnit až po okraj jako třeba u sekačky, ale je to asi tím, že toto není primárně sekačka. Nevyvine takový podtlak jako rotující nůž u sekačky. Má pouze prořezávací nože, nemá drátky na válci, ale to si musí každý rozmyslet sám co potřebuje. Otázka ceny. Ovládání v pohodě, motor startuje na první pokus. Motor je nějaký "univerzální" 4 takt Einhell vypadá kvalitně, snad i dlouho vydrží. Síla dostačující i pro hlubší provzdušnění. pokud nezajíždíte do půdy, ale jen vyčesáváte starou trávu či binec z trávy, ani nemusí běžet na max otáčky. Jen je hlučnější, v porovnání s americkým 4-taktem B&S na sekačce Al-Ko za 20 000,- je to znát. Prostě tlumící část výfuku a motoru jako takového není tak dokonalá. Každopádně tento vertikutátor za tu cenu asi nejlepší koupě, šel bych do toho znova. Kvalitní provedení, pevně hrubé plechy, nic se nekroutí, nevrže, kvalita.

Ověřený zákazník Shop nářadí CE

Hora

Přidáno: 16. dubna 2018

Zakoupeno v Shop nářadí CE

Stroj pracuje dobře. Oživil jsem s ním silně zanedbaný trávník. Po letech první použití vertikutátoru, před tím pouze hrabání. Nerovný povrch se dost srovnal a dobře vyčistil. Hlavně vše proběhlo bez námahy a v krátkém čase. Doporučuji. Jsem spokojen.

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz

rdek

Přidáno: 4. dubna 2017

Zakoupeno v Svářečky-obchod.cz

• stručný návod
  • zatím nic

Máme zahradu o velikosti asi 2000m2 , a poněvadž jsme se ji mnoho let moc nevěnovali potřebovali jsme vyhrabat mech a starou trávu, proto jsme se rozhodli koupit vertikutátor. Tento
výrobek jsme vybírali podle ceny a splnil naše očekávání asi za 3
hodiny bylo hotovo. Jednoduché ovládání.

Kvalita provedení: Dobrá
Ověřený zákazník Nářadí Doležal

Miroslav Tymich

Přidáno: 23. července 2016

Zakoupeno v Nářadí Doležal

• Za pěkný peníz pěkný zboží

Jsem spokojen paráda

Ověřený zákazník Svářečky-obchod.cz